Cestovní pojištění Slovensko hory

O tom, zda je nutné uzavírat pojistnou smlouvu na cestovní pojištění Slovensko, asi není třeba diskutovat. Slovensko je stále oblíbenou destinací pro české turisty. Statistiky uvádí, že Slovensko ročně navštíví přes 300 tisíc turistů z Čech. Nejčastějším cílem jejich cesty jsou především slovenské hory – Nízké a Vysoké Tatry. Češi tam jezdí nejen za krásami tamní přírody, ale hlavně proto, že se tam snadno domluví. Cestovní pojištění Slovensko hory – patří mezi nejčastěji uzavírané pojistky. Ať už pojedete do slovenských hor v létě za turistikou, nebo v zimě za zimními sporty - nelze spoléhat jen na EHIC -  Evropský průkaz pojištěnce – ten tam sice platí, ale na jeho základě nemůžete spoléhat na plně hrazenou lékařskou péči. Jedině cestovní pojištění Slovensko Vám může zajistit pokrytí možných rizik.

hory a les

Komplexní pojištění na Slovensko

Pokud uvažujete uzavřít cestovní pojištění Slovensko, tak se doporučuje ho uzavřít komplexně. Nikdy totiž nevíte, co Vás během pobytu na Slovensku může nepříjemného potkat. Do komplexního pojištění lze zařadit především pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetí osobě na zdraví či majetku. Mimo to si každý zájemce může sjednat i pojištění zavazadel, sportovního vybavení a dalších osobních věcí. Cestovní pojištění Slovensko hory může dále obsahovat řadu dalších užitečných připojištění, které si můžete individuálně s pojišťovnou sjednat dle svých potřeb.

Připojištění na Slovensko

V rámci pojistné smlouvy na cestovní pojištění Slovensko lze připojistit také zásah horské služby. Zásah horské služby je na Slovensku zpoplatněn a může také vyjít na statisíce korun -  bez pojištění. Dále je možné sjednat sportovní připojištění podle druhu vykonávaného sportu. Zde se rozlišují rekreační sporty, rizikové a extrémní sporty. Vhodné je si dohodnout i asistenční služby.

povinné ručení na fabii, jak na kvalitní povinné ručení?, srovnání pojištění na Top-pojištění.cz,